Бальзам для губ М'ятний
Способи доставки
- Нова Пошта
- Укрпошта
Способи оплати
- Оплата на банківську картку/рахунок
- Оплата при отриманні
Склад: масло какао, ши, оливкова олія, ефірна олія м'яти, віск бджолиний У складі немає шкідливих і небезпечних інгредієнтів
(таких як: парабени, нафто-продукти, ЕДТА, SLS [Лаурилсульфат натрію], парафін, синтетичні барвники та ароматизатори), тільки
натуральні, сертифіковані компоненти. Чи не тестується на тваринах. Бальзами для губ, які доступні звичайним покупцям в мас-
маркетах, зі штучною ілюзією вибору, сходяться до однієї основи - парабени і силікони. Під їх впливом локальні клітини організму
(на губах) гинуть і губи старіють швидше, тому потреба в бальзамі для губ ви будете відчувати постійно і вам доведеться його
постійно купувати. Натуральні бальзами Амбра™ виготовлені вручну і складаються тільки з природних компонентів, які прекрасно
взаємодіють зі шкірою, не блокують функцію випаровування на губах, не містять ароматизатори та барвники, не викликають
алергічних реакцій. Легко і рівномірно наноситься, не липне і майже не помітний на губах, прекрасно зволожує їх і відновлює
після застосування агресивних засобів макіяжу губ. Можна використовувати в якості основи під помаду. Підтверджена
результативна захист - 1, 5-2 години або до повного з'їдання, в залежності від того, що настає раніше. Об'єм: 5. 5 г Термін
придатності: 12 міс
-
ID:439
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Заинтересовалась данной продукцией и осталась очень довольна.
Мятный бальзам порадовал своим составом (а я очень привередлива к составам косметических средств), своим эффектом легкого охлаждения (благодаря перечной мяте), а также своим заживляющим действием и приятной консистенцией (не слишком жирный, не слишком твердый).
Очень легко наносится и не мешает на губах. Я в восторге, чего и вам желаю! :) Отдельное спасибо make up за такую находку (хотелось бы увидеть больше продукции данной фирмы), а так же отдельное спасибо за отличное качество доставки!
Кармекс - с spf фильтром - и как мне кажется остается на губах незначительно дольше
На этом различия заканчиваются - оба прекрасно увлажняют - прекрасно защищают - и вообще я всем довольна.
А сам бальзамчик дуже класний, жирний, але для сухих губ саме те, що потрібно! Дуже добре зволожує і живить губи, мага комфортний на губах, але можутьбути проблеми з упаковкою!
Но дорогие производители - сделайте нормальную упаковку, а ?!
Приятный запах. Смягчает и увлажняет кожу губ.
А от коли мені минулого тижня знадобилось поносити бальзам у косметичці, я зрозуміла, що він на це не дуже розрахований, бо став майже рідкий, до того ж ковпачок на ньому не замикається. Загалом, бальзам добрий, якщо використовувати його у холодний час і тримати у стаціонарній косметичці.
Єдине - його краще брати на прохолодні пори року, влітку він тане, тече і стає дууже м"який, тому дуже незручно наносити, але це свідчить про натуральність складових.
Бальзам супер, гарно зволожує, рекомендую.
Дякую Make Up, все оперативно.
Кроме того, бальзам дает красивый глянцевый блеск, имеет приятный мятный аромат (никаких запахов кроме мяты я не услышала).
Единственный минус - производитель не указывает дату производства на упаковке.
Отдельно спасибо makeup за доставку. Все как обычно быстро)
Кстати, а насчёт получения : я считаю, что неделя- как-то не маленький срок для быстрой доставки:) А еще написано, что доставка бесплатная, но с меня взяли 15 грн. Но все равно спасибо Мейк Ап за маленький подарок) Буду заказывать ещё.
Чередую их, чтобы запах не надоедал. Увлажняют они все одинаково хорошо.
Мятный - наиболее выраженный запах, не каждому придется по вкусу, но освежит дыхание))
Мед, облепиха, оливка - почти не ощутимый запах, очень легкий, приятный.
Шоколад, кокос - конечно же пахнут очень вкусно, вашему партнеру понравится))
Много комментариев о том, что бальзам чрезмерно жидкий летом (не понимаю.. он не тает так сильно, как обычный химический или на вазелиновой основе). Мне это не мешает никак, одинаково легко наносить и летом и зимой.
На счет пупырышков - это реально неудача, мне такой стик попался только один раз - вымазала зимой на кутикулу (или можно растопить его и залить заново.. но лень заморачиваться)))
Натуральность этого продукта для меня перекрывает все его возможные минусы.
Почему-то именно от этого бальзама ожидала "эффекта пухлых губ". Увы, нет.
Мінуси: достатньо не зволожує, наноситься трохи туго, мої губи вже були в тріщинках, то деякі в процесі нанесення ще більше розкрились.
Коли закінчиться то буду брати ще.
Він повністю з натуральних складників, hand-made, не тече, не залишає білих слідів на губах, губи не стягує, на губах дискомфорту не створює і запах - бомба!!
Якщо хтось пам'ятає з дитинства, були такі м' ятні трубочки або палочки (я не пам'ятаю точно як вони називаються), вони і зараз продаються. Ось це цей самий запах в бальзамі. Ням - ням!
Рекомендую! Беріть - не пошкодуєте!)
Уже три продукта заказывала у данного производителя. Ни разу не подвели. Спасибо!
Уже три продукта заказывала у данного производителя. Ни разу не подвели. Спасибо!
Долго были проблемы с губами, очень сохли, пекли и трескались. Чем только не мазала. Помогло только это средство. Буду пробовать и другие вкусы.
Если у Вас есть проблемы: трещины, шелушения, сухость- не поможет.
Просто бальзам, вау эффекта не заметила, но за свою цену нормальный.
Рекомендую!
З дуже легким ароматом м"яти. Освіжає ледь-ледь.
При високих температурах розтає трішки. Тому, краще для зими.
Первые пару применений, он мне не понравился. Видно из-за мяты губы чуть шелушились. Но за пару дней это прошло. И случилась большая любовь.
Аромат у бальзама просто обалденный, мне напоминает Орбит Сладкая мята. После нанесения есть ощущение пощипывания, но не сильное. На губах он дает легкий блеск, и эффект ухоженных губ. Хорошо их питает, увлажняет.
Очень жаль, что производитель больше не продает ничего.